SPLOŠNI PODATKI

VODSTVO

V. d. direktorja/ravnatelja: mag. Midhat Mulaosmanović, uni. dipl. ing.

Telefon: (02) 320 86 10
Faks: (02) 331 30 48
E-pošta:  info@icp-mb.si
E-pošta: midhat.mulaosmanovic@icp-mb.si

V. d. ravnateljice: mag. Nevenka Malek, uni. dipl. ing.

Višja strokovna šola

Telefon: (02) 320 86 11
Faks: (02) 331 30 48
E-pošta:  visja.strokovna@icp-mb.si
E-pošta: neva.malek@icp-mb.si
E-pošta: neva.malek@guest.arnes.si

Vodja MIC-a: Gregor Sok, mag.
Medpodjetniški izobraževalni center (MIC)

Telefon: (02) 320 86 40
Faks: (02) 331 30 48
E-pošta:  mic@icp-mb.si
E-pošta: gregor.sok@icp-mb.si

TAJNIŠTVO

Poslovna sekretarka in referentka za študijske zadeve: Bernarda Marot

Telefon: +386 (2) 320 86 00
Uradne ure: 11.00-13.30
E-pošta: tajnistvo@icp-mb.si
E-pošta: bernarda.marot@icp-mb.si

RAČUNOVODSTVO

Računovodkinja: Tatjana Predojevič

Telefon: +386 (2) 320 86 14
E-pošta: tatjana.predojevic@icp-mb.si

KNJIŽNICA

Knjižničarka: Vesna Grgan

Telefon: +386 (2) 320 86 22
E-pošta: knjiznica@icp-mb.si
E-pošta: vesna.grgan@icp-mb.si

VZDRŽEVANJE

Vzdrževalec učne opreme: Boštjan Senekovič

Telefon: +386 (2) 320 86 21
E-pošta: bostjan.senekovic@gmail.com

Hišnik: Božo Kelher

Telefon: +386 (2) 320 86 21
E-pošta: kelherbozo@gmail.com

SREDNJA ŠOLA ZA PREHRANO IN ŽIVILSTVO

V. D. RAVNATELJA

V. d. direktorja/ravnatelja: mag. Midhat Mulaosmanović, uni. dipl. ing.

Telefon: (02) 331 34 32
Faks: (02) 331 30 48
E-pošta: info@icp-mb.si
E-pošta: midhat.mulaosmanovic@icp-mb.si

SVETOVALNA SLUŽBA

Tanja Slaček

Telefon: (02) 320-86-16
E-pošta: tanja.slacek@icp-mb.si

PRAKTIČNO USPOSABLJANJE DIJAKOV

Darko Hercog

Telefon: +386 (2) 320 86 09
E-pošta: darko.hercog@icp-mb.si

IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH

Vodja izobraževanja odraslih SŠ: dr. Tina Perko

Telefon: +386 (2) 320 86 13
E-pošta: tina.perko@icp-mb.si

UČITELJSKI ZBOR

Učitelji E-pošta
Rosvita Arzenšek Pinter rosvita.arzensek-pinter@icp-mb.si
Saša Berlič sasa.berlic@icp-mb.si
Jasna Bőrec Hozjan jasna.hozjan@icp-mb.si
Larisa Cvilak larisa.cvilak@icp-mb.si
Vesna Grgan vesna.grgan@icp-mb.si
Silva Golob silva.golob@icp-mb.si
Darko Hercog darko.hercog@icp-mb.si
Alenka Hmelak Gorenjak a.hmelak.gorenjak@icp-mb.si
Marija Horvat marija.horvat@icp-mb.si
Silva Hostnik silva.hostnik@icp-mb.si
Karmen Jurčevič karmen.jurcevic@guest.arnes.si
Matjaž Kološa matjaz.kolosa@guest.arnes.si
Jasna Komerički jasna.komericki@icp-mb.si
Tamara Kovač tamara.kovac@icp-mb.si
Zdenka Kresnik zdenka.kresnik@icp-mb.si
Veronika Krstanovič veronika.krstanovic@icp-mb.si
Polonca Leskovar Mesarič polonca.leskovar-mesaric@icp-mb.si
Apolonija Lipovšek apolonija.lipovsek@icp-mb.si
Nastja Ljubej nastja.ljubej@icp-mb.si
Rebeka Lukačič rebeka.lukacic@icp-mb.si
Zdenka Masten zdenka.masten@icp-mb.si
Cvijeta Matjašič cveta.matjasic@icp-mb.si
Jenny Mulaosmanović jenny.mulaosmanovic@icp-mb.si
Katja Naranđa katja.naranda@icp-mb.si
Romeo Ogrizek romeo.ogrizek@icp-mb.si
Marjana Onič marjana.onic@icp-mb.si
Nataša Pem natasa.pem@icp-mb.si
Manja Perčič manja.percic@icp-mb.si
Tina Perko tina.perko@icp-mb.si
Vesna Poštuvan vesna.postuvan@icp-mb.si
Jelka Potnik jelka.potnik@icp-mb.si
Lucija Požauko lucija.pozauko@icp-mb.si
Irena Rihter irena.rihter@icp-mb.si
Tanja Slaček tanja.slacek@icp-mb.si
Gregor Sok gregor.sok@icp-mb.si
Mojca Šumandl mojca.sumandl@icp-mb.si
Davorin Urih davorin.urih@icp-mb.si
Marlena Vinter marlena.vinter@icp-mb.si
Stanko Vorih stanko.vorih@icp-mb.si
Dušanka Vrenčur dusanka.vrencur@icp-mb.si
Matjaž Žižek matjaz.zizek@icp-mb.si

VIŠJA STROKOVNA ŠOLA

V. D. RAVNATELJICE

mag. Nevenka Malek, univ. dipl. ing.

Telefon: +386 (2) 320 86 11
Faks: +386 (2) 331 30 48
E-pošta: visja.strokovna@icp-mb.si
E-pošta: neva.malek@icp-mb.si, neva.malek@guest.arnes.si

REFERAT ZA ŠTUDIJSKE IN ŠTUDENTSKE ZADEVE

Referentka za študijske in študentske zadeve (izredni študij):

Bernarda Marot

Telefon: +386 (2) 320 86 00, +386 (2) 331 34 32
E-pošta: bernarda.marot@icp-mb.si, bernarda.marot@guest.arnes.si

Referentka za študijske in študentske zadeve (redni študij):

Irena Vračko, univ. dipl. ekon.

Telefon: +386 (2) 320 86 33
E-pošta: irena.vracko@icp-mb.si, irena.vracko@guest.arnes.si

Referentka za študijske in študentske zadeve (redni študij):

Lidija Paradiž, poslovna sekretarka

Telefon: +386 (2) 320 86 33
E-pošta: lidija.paradiz@icp-mb.si

TAJNIŠTVO

Tajnica in referentka za študijske in študentske zadeve (redni in izredni študij):

Bernarda Marot

Telefon: +386 (2) 320 86 00, +386 (2) 331 34 32
E-pošta: bernarda.marot@icp-mb.si, bernarda.marot@guest.arnes.si

PRAKTIČNO IZOBRAŽEVANJE

Organizatorica praktičnega izobraževanja:

Silva Hostnik, univ. dipl. ing.

Telefon: 02 320 86 15
E-pošta: silva.hostnik@icp-mb.si, silva.hostnik@guest.arnes.si

Organizatorica praktičnega izobraževanja:

Vesna Poštuvan, univ. dipl. org.

Telefon: 02 320 86 34
E-pošta: vesna.postuvan@icp-mb.si, vesna.postuvan@guest.arnes.si

VODJA IZREDNEGA ŠTUDIJA

Silva Hostnik. univ. dipl. ing.

Telefon: 02 320 86 15
E-pošta: silva.hostnik@icp-mb.si

MEDNARODNA PISARNA

Mednarodna koordinatorka:

Polonca Leskovar Mesarič, univ. dipl. ing.

Telefon: 02 320 86 31
E-pošta: polonca.leskovar-mesaric@icp-mb.si, polonca.leskovar-mesaric@guest.arnes.si

PREDAVATELJI IN SODELAVCI VIŠJE STROKOVNE ŠOLE

PRIIMEK in IME Telefonske številke E-naslov
ARZENŠEK-PINTER Rosvita 02 320 86 17 02 320 86 31 rosvita.arzensek-pinter@icp-mb.si
rosvita.arzensek-pinter@guest.arnes.si
BARBARIĆ Jadranka 031 600 210 jadranka.barbaric@siol.net
barbajad@gmail.com
BOLTAVZER Zdenka 031 329 195 zdenka.boltavzer@icp-mb.si
zdenka.boltavzer@guest.arnes.si
DRAGULJ Vahida 02 320 86 17
02 320 86 18
v.dragulj@gmail.com
EKART Ksenija 02 321 23 12 ksenija.ekart@ukc-mb.si
FIŠINGER Erna 02 535 11 40 erna.fisinger@gmail.com
GRGAN Vesna 02 320 86 22 vesna.grgan@icp-mb.si
vesna.grgan@guest.arnes.si
HERCOG Darko 02/320 86 09 darko.hercog@icp-mb.si
darko.hercog@guest.arnes.si
HERLIČ Majda / majda.herlic@gmail.com
HMELAK-GORENJAK Alenka 02/320 86 17
02/320 86 18
a.hmelak.gorenjak@icp-mb.si
HORVAT Marija 02/320 86 49 marija.horvat4@icp-mb.si
marija.horvat4@guest.arnes.si
HOSTNIK Silva 02/320 86 15 silva.hostnik@icp-mb.si
silva.hostnik@guest.arnes.si
JURČEVIČ Karmen 02/320 86 12
02/320 86 17
karmen.jurcevic@icp-mb.si
karmen.jurcevic@guest.arnes.si
KOCIPER Lidija / lidija.kociper@gmail.com
KOMERIČKI Jasna 02/320 86 17
02/320 86 30
jasna.komericki@icp-mb.si
jasna.komericki@uest.arnes.si
KOVAČ Tamara 02/320 86 17
02/320 86 39
tamara.kovac@yahoo.co.uk
LALIĆ Mojca 031 538 143 mojca.lalic@guest.arnes.si
LESKOVAR-MESARIČ Polonca 02/320 86 17
02/320 86 31
polonca.leskovar-mesaric@icp-mb.si
polonca.leskovar-mesaric@guest.arnes.si
MASTEN Zdenka 02/320 86 17
02/320 86 42
zdenka.maste@icp-mb.si
zdenka.masten@guest.arnes.si
MALEK Neva 02/320 86 29 neva.malek@icp-mb.si
neva.malek@guest.arnes.si
MULAOSMANOVIĆ Midhat 02/320 86 10 midhat.mulaosmanovic@icp-mb.si
midhat.mulaosmanovic@guest.arnes.si
NAHBERGER-MARČIČ Vida 02 749 01 80 vida.marcic@perutnina.eu
PODBREŽNIK Andrej / andrej.podbreznik@guest.arnes.si
POŠTUVAN Vesna 02 320 86 15
02 320 86 34
vesna.postuvan@icp-mb.si
vesna.postuvan@guest.arnes.si
POTNIK Jelka 02 320 86 37 jelka.potnik@gmail.com
SENEKOVIČ Boštjan 02 320 86 04 bostjan.senekovic@guest.arnes.si
bostjan.senekovic@gmail.com
SENEKOVIČ Metka 02 238 00 00 metka@kalvarija.net
SRAKA Marija 02 520 28 38
041 741 204
marija.sraka-sadl@zdravilisce-radenci.si
marija.sraka25@gmail.com
SKVARČA Marlena 01 423 11 61 skvarca.marlena@gmail.com
SMOLČIČ Irena 02 330 28 08 irena.smolcic@guest.arnes.si
TAŠNER Lidija 02 251 50 61 lidija.tasner@zito.si
TEMENT Marija 02 250 46 50
040 882 486
manja@tement.org
TEŽAK Oto 040 625 672 oto.tezak@guest.arnes.si
VALDHUBER Janez 02 250 58 00 valdhuber@hotmail.com
VEZJAK Branka 02 220 16 45
02 220 16 65
branka.vezjak@gov.si
branka.vezjak@gmail.com
VINTER Marlena 02 320 86 17
02 320 86 30
marlena.vinter@icp-mb.si
marlena.vinter@guest.arnes.si
VOMBERGAR Blanka 02 320 86 10 blanka.vombergar@icp-mb.si
blanka.vombergar@guest.arnes.si
VORIH Stanko 02 320 86 09 stanko.vorih@icp-mb.si
stanko.vorih@guest.arnes.si

MEDPODJETNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENTER

VODJA MIC-A

Gregor Sok, mag

Telefon: 02 320 86 40
E-pošta: mic@icp-mb.si
E-pošta: gregor.sok@icp-mb.si

PRAKTIČNO USPOSABLJANJE

Darko Hercog

Telefon: +386 (2) 320 86 09
E-pošta: darko.hercog@icp-mb.si

UČNA PRODAJALNA

Učna prodajalna Telefon: +386 (2) 320 86 07
Anja Krajnc (vodja prodajalne) E-pošta: prodajalna@icp-mb.si

SLAŠČIČARSKE DELAVNICE

Slaščičarske delavnice Telefon: +386 (2) 320 86 49
Silva Golob (vodja delavnice) E-pošta: silva.golob@icp-mb.si
Marija Horvat E-pošta: marija.horvat@icp-mb.si
Manja Perčič E-pošta: manja.percic@icp-mb.si
Veronika Krstanović E-pošta: veronika.krstanovic@icp-mb.si

PEKOVSKE DELAVNICE

Pekovske delavnice Telefon: 02 320 86 09
Darko Hercog (vodja delavnice) E-pošta: darko.hercog@icp-mb.si
Stanko Vorih E-pošta: stanko.vorih@icp-mb.si

MESARSKE DELAVNICE

Mesarske delavnice Telefon: 02 320 86 06
Romeo Ogrizek (vodja delavnic) romeo.ogrizek@gmail.com
  • logo

    IZOBRAŽEVALNI CENTER PIRAMIDA MARIBOR

    Park mladih 3, 2000 Maribor

    KONTAKT

    • 02 331 34 32
    • 02 331 30 48
    • info@icp-mb.si
    • tajnistvo@icp-mb.si