MEDPODJETNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENTER

VODJA MIC-A

Gregor Sok

Telefon: 02 320 86 40
E-pošta: mic@icp-mb.si
E-pošta: gregor.sok@icp-mb.si

PRAKTIČNO USPOSABLJANJE

Darko Hercog

Telefon: +386 (2) 320 86 09
E-pošta: darko.hercog@icp-mb.si

UČNA PRODAJALNA

Učna prodajalna Telefon: +386 (2) 320 86 07
Anja Krajnc (vodja prodajalne) E-pošta: prodajalna@icp-mb.si
Natalija Fras

SLAŠČIČARSKE DELAVNICE

Slaščičarske delavnice Telefon: +386 (2) 320 86 49
Silva Golob (vodja delavnice) E-pošta: silva.golob@icp-mb.si
Marija Horvat E-pošta: marija.horvat@icp-mb.si
Veronika Krstanović E-pošta: veronika.krstanovic@icp-mb.si
Manja Perčič E-pošta: manja.percic@icp-mb.si
Martina Glažar E-pošta: martina.glažar@icp-mb.si

PEKOVSKE DELAVNICE

Pekovske delavnice Telefon: 02 320 86 09
Darko Hercog (vodja delavnice) E-pošta: darko.hercog@icp-mb.si
Stanko Vorih E-pošta: stanko.vorih@icp-mb.si
Mateja Gimpelj E-pošta: mateja.gimpelj@icp-mb.si

MESARSKE DELAVNICE

Mesarske delavnice Telefon: 02 320 86 06
Romeo Ogrizek E-pošta: romeo.ogrizek@icp-mb.si
  • logo

    IZOBRAŽEVALNI CENTER PIRAMIDA MARIBOR

    MEDPODJETNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENTER

    Park mladih 3, 2000 Maribor

    KONTAKT

    • 02 320 86 09
    • 02 3313 048
    • mic@icp-mb.si