SPLOŠNI PODATKI

VODSTVO

Direktor/ravnatelj: Davorin Urih, prof.

Telefon: (02) 320 86 10
Faks: (02) 331 30 48
E-pošta:  info@icp-mb.si
E-pošta: davorin.urih@icp-mb.si

Ravnateljica: dr. Blanka Vombergar, univ. dipl. ing.

Višja strokovna šola

Telefon: (02) 320 86 11
Faks: (02) 331 30 48
E-pošta:  visja.strokovna@icp-mb.si
E-pošta: blanka.vombergar@icp-mb.si
E-pošta: blanka.vombergar@guest.arnes.si

Vodja MIC-a: dr. Alenka Hmelak Gorenjak, univ. dipl. ing.
Medpodjetniški izobraževalni center (MIC)

Telefon: (02) 320 86 40
Faks: (02) 331 30 48
E-pošta:  mic@icp-mb.si
E-pošta: a.hmelak.gorenjak@icp-mb.si

TAJNIŠTVO

Poslovna sekretarka in referentka za študijske zadeve: Bernarda Marot

Telefon: +386 (2) 320 86 00
Uradne ure: 11.00-13.30
E-pošta: tajnistvo@icp-mb.si
E-pošta: bernarda.marot@icp-mb.si

RAČUNOVODSTVO

Računovodkinja: Tatjana Predojevič

Telefon: +386 (2) 320 86 14
E-pošta: tatjana.predojevic@icp-mb.si

KNJIŽNICA

Knjižničarka: Vesna Grgan

Telefon: +386 (2) 320 86 22
E-pošta: knjiznica@icp-mb.si
E-pošta: vesna.grgan@icp-mb.si

VZDRŽEVANJE

Vzdrževalec učne opreme: Boštjan Senekovič

Telefon: +386 (2) 320 86 21
E-pošta: bostjan.senekovic@gmail.com

Hišnik: Božo Kelher

Telefon: +386 (2) 320 86 21
E-pošta: kelherbozo@gmail.com

SREDNJA ŠOLA ZA PREHRANO IN ŽIVILSTVO

RAVNATELJ

Direktor/ravnatelj: Davorin Urih, prof.

Telefon: (02) 331 34 32
Faks: (02) 331 30 48
E-pošta: info@icp-mb.si
E-pošta: davorin.urih@icp-mb.si

SVETOVALNA SLUŽBA

Tanja Slaček

Telefon: (02) 320-86-16
E-pošta: tanja.slacek@icp-mb.si

PRAKTIČNO USPOSABLJANJE DIJAKOV

Darko Hercog

Telefon: +386 (2) 320 86 09
E-pošta: darko.hercog@icp-mb.si

IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH

Vodja izobraževanja odraslih SŠ: dr. Tina Perko

Telefon: +386 (2) 320 86 13
E-pošta: tina.perko@icp-mb.si

UČITELJSKI ZBOR

Učitelji E-pošta
Rosvita Arzenšek Pinter rosvita.arzensek-pinter@icp-mb.si
Vesna Grgan vesna.grgan@icp-mb.si
Darko Hercog darko.hercog@icp-mb.si
Alenka Hmelak Gorenjak a.hmelak.gorenjak@icp-mb.si
Marija Horvat marija.horvat@icp-mb.si
Silva Hostnik silva.hostnik@icp-mb.si
Jasna Komerički jasna.komericki@icp-mb.si
Tamara Kovač tamara_kovac@yahoo.co.uk
Veronika Krstanovič veronika.krstanovic@icp-mb.si
Polonca Leskovar Mesarič polonca.leskovar-mesaric@icp-mb.si
Apolonija Lipovšek apolonija.lipovsek@icp-mb.si
Neva Malek neva.malek@icp-mb.si
Zdenka Masten zdenka.masten@icp-mb.si
Jenny Mulaosmanović jenny.mulaosmanovic@gmail.com
Midhat Mulaosmanović midhat.mulaosmanovic@icp-mb.si
Katja Naranđa katja.naranda@gmail.com
Marjana Onič marjana.onic@icp-mb.si
Nataša Pem natasa.pem@icp-mb.si
Manja Perčič manja.percic@icp-mb.si
Vesna Poštuvan vesna.postuvan@icp-mb.si
Jelka Potnik jelka.potnik@gmail.com
Lucija Požauko lucija.pozauko@gmail.com
Irena Rihter druzina.rihter@gmail.com
Tanja Slaček tanja.slacek@icp-mb.si
Renata Slana slana.renata@gmail.com
Mojca Šumandl mojca.sumandl@gmail.com
Magdalena Turk magdalena.turk@icp-mb.si
Marlena Vinter marlena.vinter@icp-mb.si
Stanko Vorih stanko.vorih@icp-mb.si
Dušanka Vrenčur dusanka.vrencur@icp-mb.si
Matjaž Žižek matjaz.zizek@icp-mb.si
Karmen Jurčevič karmen.jurcevic@guest.arnes.si
Tanja Breznik tanja.breznik@guest.arnes.si
 Romana Jenčič  romana.jencic@guest.arnes.si
 Franc Kebler franc.kebler@icp-mb.si
 Rok Košak rok.kosak@gmail.com
 Tina Perko tina.perko@icp-mb.si
 Saša Berlič  sasa.berlic@gmail.com
 Kaja Trlep kaja.trlep@gmail.com
 Renato Flis renato.flis@ssom.si
 Maja Cafuta  maja.cafuta@gmail.com
 Janja Ipavic janja.ipavic@ses-mb.si
 Andrej Novak aaa_novak@yahoo.com

VIŠJA STROKOVNA ŠOLA

RAVNATELJICA

dr. Blanka Vombergar, univ. dipl. ing.

Telefon: +386 (2) 320 86 11
Faks: +386 (2) 331 30 48
E-pošta: visja.strokovna@icp-mb.si
E-pošta: blanka.vombergar@icp-mb.si, blanka.vombergar@guest.arnes.si

REFERAT ZA ŠTUDIJSKE IN ŠTUDENTSKE ZADEVE

Referentka za študijske in študentske zadeve (izredni študij):

Bernarda Marot

Telefon: +386 (2) 320 86 00, +386 (2) 331 34 32
E-pošta: bernarda.marot@icp-mb.si, bernarda.marot@guest.arnes.si

Referentka za študijske in študentske zadeve (redni študij):

Irena Vračko, univ. dipl. ekon.

Telefon: +386 (2) 320 86 33
E-pošta: irena.vracko@icp-mb.si, irena.vracko@guest.arnes.si

Referentka za študijske in študentske zadeve (redni študij):

Lidija Paradiž, poslovna sekretarka

Telefon: +386 (2) 320 86 33
E-pošta: lidija.paradiz@icp-mb.si

TAJNIŠTVO

Tajnica in referentka za študijske in študentske zadeve (redni in izredni študij):

Bernarda Marot

Telefon: +386 (2) 320 86 00, +386 (2) 331 34 32
E-pošta: bernarda.marot@icp-mb.si, bernarda.marot@guest.arnes.si

PRAKTIČNO IZOBRAŽEVANJE

Organizatorica praktičnega izobraževanja:

Silva Hostnik, univ. dipl. ing.

Telefon: 02 320 86 15
E-pošta: silva.hostnik@icp-mb.si, silva.hostnik@guest.arnes.si

Organizatorica praktičnega izobraževanja:

Vesna Poštuvan, univ. dipl. org.

Telefon: 02 320 86 34
E-pošta: vesna.postuvan@icp-mb.si, vesna.postuvan@guest.arnes.si

VODJA IZREDNEGA ŠTUDIJA

Silva Hostnik. univ. dipl. ing.

Telefon: 02 320 86 15
E-pošta: silva.hostnik@icp-mb.si

MEDNARODNA PISARNA

Mednarodna koordinatorka:

Polonca Leskovar Mesarič, univ. dipl. ing.

Telefon: 02 320 86 31
E-pošta: polonca.leskovar-mesaric@icp-mb.si, polonca.leskovar-mesaric@guest.arnes.si

PREDAVATELJI IN SODELAVCI VIŠJE STROKOVNE ŠOLE

PRIIMEK in IME Telefonske številke E-naslov
ARZENŠEK-PINTER Rosvita 02 320 86 17 0
2 320 86 31
rosvita.arzensek-pinter@icp-mb.si
rosvita.arzensek-pinter@guest.arnes.si
BARBARIĆ Jadranka 031 600 210 jadranka.barbaric@siol.net
barbajad@gmail.com
BOLTAVZER Zdenka 031 329 195 zdenka.boltavzer@icp-mb.si
zdenka.boltavzer@guest.arnes.si
DRAGULJ Vahida 02 320 86 17
02 320 86 18
v.dragulj@gmail.com
EKART Ksenija 02 321 23 12 ksenija.ekart@ukc-mb.si
FIŠINGER Erna 02 535 11 40 erna.fisinger@gmail.com
GRGAN Vesna 02 320 86 22 vesna.grgan@icp-mb.si
vesna.grgan@guest.arnes.si
HERCOG Darko 02/320 86 09 darko.hercog@icp-mb.si
darko.hercog@guest.arnes.si
HERLIČ Majda / majda.herlic@gmail.com
HMELAK-GORENJAK Alenka 02/320 86 17
02/320 86 18
a.hmelak.gorenjak@icp-mb.si
HORVAT Marija 02/320 86 49 marija.horvat4@icp-mb.si
marija.horvat4@guest.arnes.si
HOSTNIK Silva 02/320 86 15 silva.hostnik@icp-mb.si
silva.hostnik@guest.arnes.si
JURČEVIČ Karmen 02/320 86 12
02/320 86 17
karmen.jurcevic@icp-mb.si
karmen.jurcevic@guest.arnes.si
KOCIPER Lidija / lidija.kociper@gmail.com
KOMERIČKI Jasna 02/320 86 17
02/320 86 30
jasna.komericki@icp-mb.si
jasna.komericki@uest.arnes.si
KOVAČ Tamara 02/320 86 17
02/320 86 39
tamara.kovac@yahoo.co.uk
LALIĆ Mojca 031 538 143 mojca.lalic@guest.arnes.si
LESKOVAR-MESARIČ Polonca 02/320 86 17
02/320 86 31
polonca.leskovar-mesaric@icp-mb.si
polonca.leskovar-mesaric@guest.arnes.si
MASTEN Zdenka 02/320 86 17
02/320 86 42
zdenka.maste@icp-mb.si
zdenka.masten@guest.arnes.si
MALEK Neva 02/320 86 29 neva.malek@icp-mb.si
neva.malek@guest.arnes.si
MULAOSMANOVIĆ Midhat 02/320 86 10 midhat.mulaosmanovic@icp-mb.si
midhat.mulaosmanovic@guest.arnes.si
NAHBERGER-MARČIČ Vida 02 749 01 80 vida.marcic@perutnina.eu
PODBREŽNIK Andrej / andrej.podbreznik@guest.arnes.si
POŠTUVAN Vesna 02 320 86 15
02 320 86 34
vesna.postuvan@icp-mb.si
vesna.postuvan@guest.arnes.si
POTNIK Jelka 02 320 86 37 jelka.potnik@gmail.com
SENEKOVIČ Boštjan 02 320 86 04 bostjan.senekovic@guest.arnes.si
bostjan.senekovic@gmail.com
SENEKOVIČ Metka 02 238 00 00 metka@kalvarija.net
SRAKA Marija 02 520 28 38
041 741 204
marija.sraka-sadl@zdravilisce-radenci.si
marija.sraka25@gmail.com
SKVARČA Marlena 01 423 11 61 skvarca.marlena@gmail.com
SMOLČIČ Irena 02 330 28 08 irena.smolcic@guest.arnes.si
TAŠNER Lidija 02 251 50 61 lidija.tasner@zito.si
TEMENT Marija 02 250 46 50
040 882 486
manja@tement.org
TEŽAK Oto 040 625 672 oto.tezak@guest.arnes.si
VALDHUBER Janez 02 250 58 00 valdhuber@hotmail.com
VEZJAK Branka 02 220 16 45
02 220 16 65
branka.vezjak@gov.si
branka.vezjak@gmail.com
VINTER Marlena 02 320 86 17
02 320 86 30
marlena.vinter@icp-mb.si
marlena.vinter@guest.arnes.si
VOMBERGAR Blanka 02 320 86 10 blanka.vombergar@icp-mb.si
blanka.vombergar@guest.arnes.si
VORIH Stanko 02 320 86 09 stanko.vorih@icp-mb.si
stanko.vorih@guest.arnes.si

MEDPODJETNIŠKI IZOBRAŽEVALNI CENTER

VODJA MIC-A

Dr. Alenka Hmelak Gorenjak

Telefon: 02 320 86 40
E-pošta: mic@icp-mb.si
E-pošta: a.hmelak.gorenjak@icp-mb.si

PRAKTIČNO USPOSABLJANJE

Darko Hercog

Telefon: +386 (2) 320 86 09
E-pošta: darko.hercog@icp-mb.si

UČNA PRODAJALNA

Učna prodajalna Telefon: +386 (2) 320 86 07
Anja Krajnc (vodja prodajalne) E-pošta: prodajalna@icp-mb.si
Silva Golob

SLAŠČIČARSKE DELAVNICE

Slaščičarske delavnice Telefon: +386 (2) 320 86 49
Manja Perčič (vodja delavnice) E-pošta: manja.percic@icp-mb.si
Marija Horvat E-pošta: marija.horvat@icp-mb.si
Veronika Krstanović E-pošta: veronika.krstanovic@icp-mb.si
Magdalena Turk E-pošta: magdalena.turk@icp-mb.si

PEKOVSKE DELAVNICE

Pekovske delavnice Telefon: 02 320 86 09
Darko Hercog (vodja delavnice) E-pošta: darko.hercog@icp-mb.si
Stanko Vorih E-pošta: stanko.vorih@icp-mb.si

MESARSKE DELAVNICE

Mesarske delavnice Telefon: 02 320 86 06
Franc Kebler (vodja delavnic) franci.kebler@icp-mb.si
Bojan Grušovnik
(mobilni telefon: 041 946 495)
bojan.grusovnic@gmail.com



  • logo

    IZOBRAŽEVALNI CENTER PIRAMIDA MARIBOR

    Park mladih 3, 2000 Maribor

    KONTAKT

    • 02 331 34 32
    • 02 331 30 48
    • info@icp-mb.si
    • tajnistvo@icp-mb.si